Комфорт ванної кімнати визначається перш за все сантехнікою – але не тільки нею. Величезне значення мають аксесуари: тримачі паперу, склянки, полички і гачки, килимки та багато іншого. Всі вони зроблять життя простіше та зручніше, але за однієї умови: якщо ви зробили зважений вибір аксесуарів для ванної кімнати. Що важливо в цій ситуації?
Зміст
Відповідь на питання з підзаголовку строго індивідуальна: все визначається вашими бажаннями, оснащенням кімнати та бюджетом. Тому спочатку слід з'ясувати, які аксесуари для ванної бувають в принципі – а потім вже визначитися, що з цього потрібно саме вам.
При оцінці тримача туалетного паперу оберіть перш за все його тип:
Вибір відра для установки поруч, наприклад, із біде повинен врахувати три моменти. Перший: розмір. Чим більше відро, тим більше накопичується сміття, що не гігієнічно. Але й маленьке необхідно оновлювати надмірно часто. Тому шукайте баланс! Другий: матеріал. Оптимальний пластик: він доступніше за метал і не боїться вологи, хоча дизайн не такий ефектний. Третій: кришка. Моделі без неї для ванної не дуже підходять. Ідеальний варіант: із педаллю та механізмом плавного закриття – нехай він дорожче, але зручніше та гігієнічніше за все.
Чи не найчастіше розмову, як вибрати аксесуари для ванної, починають із йоржиків – це один із найпопулярніших елементів санвузла. Вони бувають двох типів:
А ще зверніть увагу на корпус: відкритий або закритий. Другий краще за дизайном, зате в першому йоржик сохне швидше, що знижує ризики розвитку в ньому шкідливих мікроорганізмів.
Плитка на підлозі у ванній дуже практична, але холодна та слизька – тому без килимка не обійтися. При виборі оцінюйте розміри (щоб відповідав вашій кімнаті), дизайн, а найважливіше – матеріал. Асортимент величезний! Краще шукати синтетику: акрил (м'який та теплий), поліпропілен (практичний у догляді), гума (не ковзає), мікроволокна (гіпоалергенні та на дотик приємні), ПВХ (зручний, дуже доступний). А ось вибір аксесуарів для ванної з натуральної тканини не найкраще рішення, адже вони в таких умовах довго не витримують…
Де умивальник, там і мильниця – одне без іншого складно уявити. Як і з йоржиком, визначайтеся зі способом установки:
Також зверніть увагу на розмір та форму мильниці (часом стандартний брусок в них не може вміститися) і з чого вона виготовлена: пластик дешевше, метал довговічніше, скло витонченіше, а камінь – солідніше за всіх.
До покупки дозатора поцікавтеся такими параметрами:
Перше, на що звертають увагу в разі зі стаканами – їх дизайн. Що не дивно, так як вибрати аксесуари для ванної кімнати цього типу часто намагаються під стиль меблів. Хоча ще проаналізуйте:
Знову говорити про декор аксесуарів для ванних і їх матеріали не будемо: рекомендації в цьому питанні абсолютно ідентичні вищеописаним. Але у тримача треба перевірити зручність основної функції: чи легко витягуються серветки поштучно? Ще дізнайтеся, як розкривається корпус для закладки нової порції серветок. Цей процес повинен бути простим і швидким.
Хоча нерідко рушники вішають на сушарку, вибір таких аксесуарів для ванної кімнати все одно цілком виправданий. Головний параметр – формат:
Складно уявити душову кабіну чи просто душову систему, поруч із якою нема хоча б одного одного гачка! Але гачки бувають різними, одного з наступних типів:
Ще подумайте про форму гачка. Часом дизайнери захоплюються стилем та забувають про функції – і надійно закріпити халат на занадто акуратному гачку майже неможливо…
Що правильно вибрати подібні аксесуари для ванної, оцінюйте кілька моментів. По-перше, поличка повинна відповідати за габаритами предметам, під які вона буде прилаштована: для шампуню вистачить і компактної, а для рушників потрібна побільше. По-друге, продумайте, скільки поклажі плануєте вантажити на полицю – і якщо багато, шукайте модель на 2-3 «поверхи». По-третє, згадайте про дизайн інтер'єру. Над якоюсь класичною чавунною ванною найкраще виглядає поличка з латуні, а поруч із модною акриловою буде доречніше нержавіюча сталь та скло.
Якщо в родині є літні люди, діти або люди з обмеженими можливостями, то без поручнів поруч зі звичайною чи гідромасажною ванною не обійтися. Перед їх покупкою перевірте, наскільки вони зручні, чи не ковзає рука. Обов'язково вимірюйте розміри: поручень не повинен бути ані великим, ані маленьким. А ось складних моделей уникайте: вони заощадять місце в невеликій кімнаті, але надійність їх фіксації трохи нижче.
До речі, важливо, що аксесуари можна купувати як окремо, так і в наборах – це дозволяє отримати відразу всі предмети в одному стилі і при цьому трохи зекономити. А щоб придбання паперотримача, стаканів, йоржиків та іншого було по-справжньому вигідним, зверніться до інтернет-магазину Keramis. Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір аксесуарів для ванної кімнати і запропонують оптимальні умови їх продажу!
Зареєструйся та отримай знижку 2%